NASZE CERTYFIKATY

PN-EN ISO 9001
System Zarządzania Jakością

W przypadku posiadanego przez wytwarzającego, naprawiającego lub modernizującego urządzenia techniczne systemu zarządzania jakością certyfikowanego przez UDT-CERT obejmującego pełen zakres uprawnienia, UDT nie wykonuje u wytwórcy, naprawiającego lub modernizującego inspekcji okresowych zakładu uprawnionego, w związku z czym zamawiający nie ponosi dodatkowych opłat z tytułu ww. inspekcji.

Norma PN-EN ISO 9001 zawiera wymagania dotyczące systemu zarządzania jakością i przeznaczona jest dla organizacji, których celem jest wykazanie zdolności do ciągłego dostarczania wyrobu spełniającego wymagania klienta i wymagania przepisów prawnych oraz dążących do zwiększenia zadowolenia klienta. Norma przeznaczona jest dla różnych organizacji niezależnie od rodzaju i wielkości. Może być stosowana przez organizacje produkcyjne, handlowe oraz usługowe.

Powrót
ISO 14001

KONTAKT


Dane rejestrowe:

INSTALNIKA Sp. z o.o.
Al. gen. A. Chruściela “Montera” 106 lok. 4
00-910 Warszawa
NIP 1182038806
REGON 142475523
KRS 0000988090

Siedziba firmy:

INSTALNIKA Sp. z o.o.
ul. Ogrodnicza 6 lok. 3
05-082 Babice Nowe

e-mail

biuro@instalnika.pl

Aby uaktywnić mapkę, kliknij w jej obszar – możesz teraz przesuwać mapkę w okienku lub klikać w aktywne elementy na mapce. Trzymając wciśnięty przycisk Ctrl na klawiaturze i poruszając rolką myszki powiększysz lub zmniejszysz widok mapki w okienku.

Zobacz w Google Maps