KARIERA

SZUKAMY PRACOWNIKÓW

Specjalista ds. przygotowania inwestycji
Babice Nowe

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zadań związanych z procesem przygotowania inwestycji deweloperskich, w tym między innymi współpraca przy uzyskiwaniu niezbędnych warunków, uzgodnień i decyzji oraz umów przyłączeniowych z zakresu zaopatrzenia planowanych inwestycji w media
  • współpraca z biurami projektowymi, weryfikacja dokumentacji projektowej w zakresie prawidłowości rozwiązań technicznych oraz administracyjno-proceduralnych i kosztowych
  • snaliza rynku wykonawców i producentów
  • pomoc w przygotowywaniu dokumentów budżetowych oraz harmonogramów na etapie przygotowania i realizacji inwestycji
  • wsparcie podczas realizacji inwestycji w zakresie wyłonienia wykonawców, weryfikacji materiałów budowlanych, kontroli nad zmianami w dokumentacji itp.
  • prowadzenie korespondencji z kontrahentami danej inwestycji, w tym miedzy innymi z projektantami, z gestorami mediów itp.
  • prowadzenie korespondencji z klientem i wykonawcami w zakresie obsługi gwarancji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, architektura itp.)
  • Minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku w firmie deweloperskiej lub w firmie działającej jako generalny wykonawca
  • znajomość obowiązujących w budownictwie przepisów prawa oraz procedur administracyjnych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i AutoCAD
  • praktyczna wiedza z zakresu rozliczania inwestycji
  • doskonała organizacja pracy
  • samodzielność i zaangażowanie
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • odpowiedzialną pracę w profesjonalnym zespole, dającą możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i osobistego zaangażowania
  • przyjazną atmosferę

Kierownik – Inżynier Budowy
branża sanitarna

  • przygotowywanie zapytań ofertowych
  • przygotowywanie dokumentów, niezbędnych do rozpoczęcia prac na budowie (m.in. zawiadomienie o rozpoczęciu robót, zatwierdzenia kart materiałowych, wnioski o wydanie zezwolenia na zajęcie pasa drogowego)
  • przygotowywanie zamówień na materiały na podstawie dokumentacji technicznej
  • zamawianie materiałów, nadzorowanie terminów dostaw
  • weryfikacja ofert dostawców i podwykonawców
  • udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • rozliczanie podwykonawców
  • przygotowywanie przedmiarów oraz obmiarów robót
  • wspomaganie kierownictwa budowy przy opracowywaniu raportów, harmonogramów i prowadzeniu dokumentacji budowy
  • wykonywanie innych zadań, niezbędnych do realizacji inwestycji

Wymagania:

  • ukończenie studiów wyższych na kierunku Inżynieria Środowiska lub na kierunkach pokrewnych
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B.
  • chęć rozwoju i poszerzania swojej wiedzy oraz doskonalenia umiejętności
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • ciekawą pracę w zgranym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

KONTAKT

Dane rejestrowe:

INSTALNIKA Sp. z o.o.
Al. gen. A. Chruściela “Montera” 106 lok. 4
00-910 Warszawa
NIP 1182038806
REGON 142475523
KRS 0000988090

Siedziba firmy:

ul. Ogrodnicza 6 lok. 3
05-082 Babice Nowe

biuro@instalnika.pl

Aby uaktywnić mapkę, kliknij w jej obszar – możesz teraz przesuwać mapkę w okienku lub klikać w aktywne elementy na mapce. Trzymając wciśnięty przycisk Ctrl na klawiaturze i poruszając rolką myszki powiększysz lub zmniejszysz widok mapki w okienku.

Zobacz w Google Maps